dr hab. n. med. Marcin Ziółkowski, prof. UMK
www.dobrypsychiatra.com - 2013
Potrzebujesz wsparcia
dla siebie lub Twoich
bliskich?

Pozwól sobie pomóc
i skontaktuj się
ze mną...
Oferta

Jestem specjalistą psychiatrą z ponad 30-letnim stażem zawodowym, zajmuję się również pracą naukową, dydaktyczną, orzekaniem o niepełnosprawnośœci, a także leczeniem substytucyjnym.
Jeżeli szukają Państwo konsultacji lub porady doœwiadczonego lekarza psychiatry w Bydgoszczy zapraszam serdecznie do mojej prywatnej praktyki.

Przyjmuję pacjentów w Prywatnej Klinice WIDENT (www.wident.eu) na osiedlu Błonie w Bydgoszczy (z dogodnym i dużym parkingiem). Placówka jest bardzo nowoczesna, a ustronne i niewyróżniające się miejsce mojego gabinetu w budynku Kliniki Wident, daje poczucie dyskrecji.

W swoim zawodzie najbardziej cenię sobie to, że dzięki nowoczesnej farmakoterapii i przyjaznym rozmowom z dużym powodzeniem udaje się przywrócić moim pacjentom radoœœść życia, wewnętrzny spokój i harmonię. W swej pracy kieruję się zawsze zasadami etyki zawodowej - gdzie dobro pacjenta jest dobrem najwyższym. Wielu moich pacjentów, którzy początkowo zmagali się z różnymi problemami, uzależnieniami, po przeprowadzonej terapii, ponownie prowadzi satysfakcjonujące życie osobiste i zawodowe. Moja oferta skierowana jest do osób dorosłych, młodych i starszych, konsultacje prowadzę również w razie potrzeby w języku angielskim. Kontaktu z lekarzem psychiatrą nie należy się obawiać czy traktować za rzecz wstydliwą. W dzisiejszym śœœwiecie wielu z nas na skutek trudnych doœświadczeń życiowych, zdarzeń losowych, nadmiernego obciążenia pracą zawodową czy różnymi obowiązkami, potrzebuje profesjonalnej rozmowy oraz wsparcia. Bywa, że konsultacji psychiatrycznej potrzebują również osoby cierpiące na przewlekłe choroby somatyczne, a pogorszenie samopoczucia u tych pacjentów, może być skutkiem przeżywania przez nich choroby podstawowej i obaw o swoje zdrowie fizyczne. Nie warto skazywać siebie lub swoich bliskich na doœœświadczanie lęku i psychicznego cierpienia, skoro dobry psychiatra może Państwu pomóc.

Serdecznie zapraszam,

Marcin Ziółkowski, prof. UMK